>
+421 32 / 7434 329 selecttn@selecttn.sk

Obchodní podmínky

Vážení obchodní přátelé,
naše firma patří mezi přední velkoobchody v SR a zabývá se prodejem metrového textilu a bytového textilu a bytových doplňků .

Působíme na trhu 25 let. Nyní Vám nabízíme naše zboží i prostřednictvím zásilkového internetového obchodu .

Nabízíme Vám široký sortiment materiálů různého složení vhodný na všechny roční období . Pokud hledáte materiál, který v naší nabídce není , napište nám a rádi Vám odpovíme , zda Vámi požadovaný materiál umíme zabezpečit .

Fotografie materiálů jsou co nejvěrněji vyfotografované , ale každý monitor zobrazuje barvy jinak. Proto Vám na vyžádání zašleme vzorky materiálů poštou .

Cena zboží je uvedena za 1 m látky.

Minimální cena objednávky bez poštovního je 300KC, v případe nižší ceny objednávky Vám bude účtován poplatek za dopravu 200KC.

 

Ceny pro velkoodběratele

Podmínkou je živnostenský list a odběr celých rolí a celých balíků. Informace o cenách Vám poskytneme telefonicky nebo e - mailem .

 

Reklamační řád

 

Zásilky, které jeví známky poškození (roztržený obal ) , v žádném případě nepřebírejte . Předejdete tak případným komplikacím při reklamaci poškozeného zboží . Sepište s dopravcem protokol o poškození a kontaktujte nás .

Podpisem dodacího listu potvrzujete, že zásilka byla doručena v pořádku . K reklamovanému zboží nezapomeňte přiložit kopii faktury a reklamační protokol . V případě oprávněné reklamace Vám zašleme nové zboží na vlastní náklady .

Záruka vrácení peněz se vztahuje na zboží neporušené v originálním obalu , aby mohl být nabídnut dalším zájemcům .

Po obdržení vráceného zboží Vám peníze za zboží (kromě poštovného ) zašleme složenkou nebo převodem na Váš účet, a to nejpozději do 10 pracovních dnů po převzetí zboží .

Pokud by vznikly nejasnosti v dané problematice , kontaktujte nás na selecttn@selecttn.sk , rádi Vám na případné dotazy odpovíme .

Velmi rádi přivítáme každou dobrou myšlenku , připomínku nebo zájem o užší spolupráci v oblasti prodeje našeho zboží .

Přejeme Vám hodně spokojenosti a těšíme se na spolupráci s Vámi .

Kolektiv pracovníků velkoobchodu
Select spol. s.r.o.

Kontakt

Select s.r.o.
metrový a bytový textil

Zamarovce 80
911 05 Trenčín

Newsletter

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga