>
+421 32 / 7434 329 selecttn@selecttn.sk

O firmě

Město Trenčín je známé jako město módy .

O aktuálnost tohoto přívlastku se snaží firma Select s.r.o., která prodává módní metrový a bytový textil již téměř 25 let.

Poctivě neustále sledujeme světové trendy, jakými jsou módní barvy, vzory a materiál v oblasti textilu. Naši zaměstnanci navštěvují světové výstavy metrového a bytového textilu. Cestují do Paříže a jiných světových měst, která jsou synonymem módy. Do míst, kde metrový textil znamená víc než jen kus látky .

Dvakrát ročně připravujeme novou kolekci metrového a bytového textilu. Distribuce moderního metrového a bytového textilu je pro firmu Select životním stylem.

V oblasti metrového textilu se specializujeme zejména na textil určený pro dámskou a pánskou konfekci . Skladem najdete především kostýmovky a oblekovky, šatovky, úplety, podšívky, lepící výztuže, satény a materiály k výrobě pracovních oděvů.

Z bytového textilu jsou to sýpkoviny , materiály na vyšívání, dekorační tkaniny , PVC ubrusy , deky , povlečení, ručníky, přikrývky a polštáře z dutých vláken.

Kromě prodeje metrového a bytového textilu se věnujeme i výrobě předšitých přikrývek a polštářů ze sýpkoviny, určených k naplnění peřím, které distribuujeme ze své pobočky ve Velkém Rovném.

V sekcích metrový textil a bytový textil najdete aktuální katalog nabízených produktů s možností online nákupu.

Rádi Vás přivítáme i v našem skladě v Trenčíně. V případě zájmu Vás naši pracovníci navštíví přímo ve Vašem obchodě nebo dílně s pestrou nabídkou sortimentu nejaktuálnějších trendů metrového a bytového textilu .

Kontakt

Select s.r.o.
metrový a bytový textil

Zamarovce 80
911 05 Trenčín

Newsletter

Tvorba web stránok - Ján Ďuriga